Kereskedelmi területi menedzser (Kategória menedzser)

Feladatok:

·         Beszállítókkal való kapcsolattartás, tárgyalások lebonyolítása, stratégia alkotás

·         6 fős csapat koordinálása, menedzselése

·         10 milliárd Ft feletti forgalom termékmenedzsmentje

·         Adott termékcsoportok stratégiájának kialakítása és végrehajtása

·         A piac folyamatos monitorozása, javaslat a raktári portfolió korszerűsítésére

·         Egyedi beszerzés lebonyolítása

·         Magyarországi és szlovákiai piac értékesítés támogatása

·         Kiemelt hazai partnerek látogatása

Szakmai elvárások:

·         Felsőfokú szakirányú műszaki/gazdasági végzettség

·         Hasonló munkakörben szerzett több éves vezetői tapasztalat

·         Tárgyalási szintű angol nyelvtudás

Készségbeli elvárások:

·         Erős kereskedői és vezetői szemlélet

·         Kiváló kommunikációs és tárgyalási készség

·         Műszaki beállítottság

·         B kategóriás jogosítvány és gépjárművezetői gyakorlat

Előny, de nem elvárás:

·         Gépipari vagy autóipari vagy építőipari tapasztalat

·         SAP rendszer ismerete

Munkavégzés helye:

·         Budapest

Amit ajánlunk:

·         Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások

·         Megbízható, nemzetközi hátterű munkahely

·         Szakmai fejlődési lehetőség

·         Önálló, proaktív munkavégzés

·         Betanulási időszakot támogató környezet

Várjuk fényképes önéletrajzodat a bérigényed megjelölésével a hr@thyssenkrupp-materials.com e-mail címre.