You are using Internet Explorer 11 or earlier, this browser is no longer supported by this website. We suggest to use a modern browser.

Szenior műszaki munkatárs

Feladatok

·         A cég eszközeinek működésének biztosítása. (emelőgépek, épületüzemeltetés, megmunkáló gépek)

·         Kapcsolattartás a külsős partnerekkel, munkák tervezése, ajánlatok bekérése, megrendelések kezelése, munkálatok szervezése, irányítása, ellenőrzése, átvétele, leigazolása,

·         Műszaki projektek koordinálása

·         Karbantartási lapok, megrendelések, egyéb dokumentációk kezelése, nyilvántartások naprakész vezetése,

·         Egyedi projektek ellátása

·         Tartalék alkatrész raktár kezelése,

·         Kapcsolattartás más szervezeti egységekkel, hivatalos szervekkel, alvállalkozókkal,

·         Műszaki osztály egyéb felmerülő feladataiban való részvétel.

Elvárások:

·         Műszaki végzettség

·         Min. 3 éves hasonló területen szerzett munkatapasztalat,

·         Önállóság, jó problémamegoldó képesség,

·         Jó rendszerező készség, precíz munkavégzés,

·         Csapatszellem.

Előny:

·         Emelőgépkezelői végzettség

·         AutoCAD, Revit ismeret,

·         Állványrendszerekkel kapcsolatos tapasztalatok,

·         Épületvillamossági ismeretek,

·         Munkavédelmi végzettség, tapasztalat,

·         Angol vagy német nyelvismeret.

 Munkavégzés helye:

·         Budapest, XV. kerület

Munkaidő:

·         Teljes munkaidő

A jelentkezéseket – fizetési igény megjelölésével - a következő email címre várjuk: hr@thyssenkrupp-materials.com