You are using Internet Explorer 11 or earlier, this browser is no longer supported by this website. We suggest to use a modern browser.

Belső értékesítő munkatárs

Feladatok:

·         Meglévő partnerekkel kapcsolattartás, partnerkapcsolatok ápolása

·         Új partnerek felkutatása, kapcsolat kiépítése

·         Vevői árajánlatok, szerződések kezelése

·         Forgalom és rendelések folyamatos nyomon követése

·         Riportálás a telepvezető felé

Szakmai elvárások:

·         Minimum középfokú végzettség

·         1-3 éves tapasztalat hasonló munkakörben

Készségbeli elvárások:

·         Kiváló kommunikációs, kapcsolatteremtő készség

·         Feladatorientált, ügyfélközpontú hozzáállás

·         Jó konfliktuskezelő készség

·         Műszaki beállítottság

·         Precíz, pontos munkavégzés

·         Ms Office felhasználó szintű ismerete

Előny, de nem elvárás:

·         SAP rendszer ismerete

·         Angol nyelvtudás

Munkavégzés helye:

·         Szeged

Amit ajánlunk:

·         Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások

·         Megbízható, nemzetközi háttérrel rendelkező munkahely

·         Szakmai fejlődési lehetőség

Várjuk fényképes önéletrajzod bérigény megjelölésével a hr@thyssenkrupp-materials.com e-mail címre.