Fuvarszervező

Feladatok:

  • Export/import fuvar feladatok optimalizálása

  • Ajánlatok készítése, kiértékelése, számla ellenőrzés

  • Gazdaságos rakományok összeválogatása, útvonal-optimalizálás

  • Kapcsolattartás közúti fuvarozó/szállítmányozó cégekkel

  • Vasúti import szállítások koordinálása, kapcsolattartás a vasúti szállítmányozókkal

  • Fuvarfeladatok rögzítése, adminisztrálása SAP rendszerben

  • Kapcsolattartás az értékesítő kollégákkal, egyéb társosztályokkal

  • Egyéb adminisztrációs feladatok

Szakmai elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség

  • Angol középfok (tárgyaló képes)

Készségbeli elvárások:

  • Jó kombinációs készség

  • Jó kommunikációs készség

  • Precíz munkavégzés

Előny, de nem elvárás:

  • Logisztikai, fuvarszervezői gyakorlat

  • SAP ismeret

Munkavégzés helye, ideje:

  • Budapest, XV. kerület

  • Teljes munkaidő

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes jövedelem, béren kívüli juttatások és 13. havi fizetés

  • Betanulási időszakot támogató környezet

  • Önálló, proaktív munkavégzés

  • Szakmai fejlődési lehetőség

  • Heti 2 nap otthoni munkavégzés lehetősége

  • Megbízható, nemzetközi hátterű munkahely

  • Évi több csapatépítő lehetőség, közös főzések, játékok

  • Éves egészségmegőrző program

  • Saját konditerem szaunával

A jelentkezéseket – fizetési igény megjelölésével - a következő email címre várjuk: hr@thyssenkrupp-materials.com