You are using Internet Explorer 11 or earlier, this browser is no longer supported by this website. We suggest to use a modern browser.

Key Account Manager

Feladatok:

  • Nemzetközi/regionális szintű ügyfelek felkutatása, tárgyalások lebonyolítása

  • Együttműködés a régióban található leányvállalatokkal

  • Meglévő partnerekkel történő kapcsolattartás

  • Piac- és versenytársfigyelés

  • Vevői árajánlatok, szerződések kezelése

  • Forgalom és rendelések folyamatos figyelemmel kísérése

  • Kapcsolattartás és együttműködés a területi értékesítési irodákkal

  • Riportálás az értékesítési vezető felé

Szakmai elvárások:

  • Minimum középfokú szakirányú műszaki/kereskedelmi végzettség

  • Többéves értékesítési tapasztalat azonos vagy hasonló munkakörben

  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás

Készségbeli elvárások:

  • Kereskedői szemlélet

  • Kiváló kommunikációs és tárgyalási készség

  • Műszaki beállítottság

  • B kategóriás jogosítvány és gépjárművezetői gyakorlat

Előny, de nem elvárás:

  • SAP rendszer ismerete

  • Munkavégzés helye:

  • Budapest

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások

  • Megbízható, nemzetközi hátterű munkahely

  • Szakmai fejlődési lehetőség

  • Önálló, proaktív munkavégzés

  • Betanulási időszakot támogató környezet

Várjuk fényképes önéletrajzod a bérigény megjelölésével a hr@thyssenkrupp-materials.com e-mail címre.