You are using Internet Explorer 11 or earlier, this browser is no longer supported by this website. We suggest to use a modern browser.

Pénzügyi munkatárs

szállítói számlakönyvelés területén

Feladatok:

  • Szállítói anyag- és fuvarszámlák könyvelése a vállalatirányítási rendszerben

  • Intercompany számlák és tranzakciók könyvelése a vállalatirányítási rendszerben

  • Riportok, kimutatások készítése és ellenőrzése

  • Szállítói kifizetések ellenőrzése és futtatása

  • Kapcsolattartás külső partnerekkel (angol nyelven is)

  • Együttműködés a vállalat egyéb társterületeivel

Szakmai elvárások:

  • Hasonló területen szerzett 1 éves tapasztalat

  • Minimum középfokú végzettség

  • Társalgási szintű angol nyelvtudás

Előny:

  • Pénzügyi, közgazdasági végzettség

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások

  • Megbízható, nemzetközi hátterű munkahely

  • Szakmai fejlődési lehetőség

  • Önálló, proaktív munkavégzés

Várjuk fényképes önéletrajzod a bérigényed megjelölésével a hr@thyssenkrupp-materials.com e-mail címre.